Podsadecki Kazimierz Dom z czerwonym dachem net300

Autor:    Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Tytuł:     Dom z czerwonym dachem
Opis:      olej/tektura, 27 x 31,8 cm; sygn. l.d.: SADECKI
Cena:     4 680 zł