Weiss Wojciech Widok z pracowni artysty w Akademii na Barbakan 142039 300

Autor:    Wojciech WEISS (1875-1950)
Tytuł:     Barbakan
Opis:      olej/płótno; 66,5 x 81cm; sygn. p.d.: WWeiss
Cena:     120 000 zł