Wasilewski net300

Autor:    Czesław WASILEWSKI (1875-1947)
Tytuł:     Sanna [1927?]
Opis:      olej/płótno; 57 x 95 cm; sygn. i dat. p.d.: Cz Wasilewski/1927?
Cena:     20 400 zł