Weiss 8335net300

Autor:   Wojciech Weiss /1875 - 1950/
Tytuł:    Nad rzeką - motyw pejzażowy z Zebrzydowic, 1920
Opis:      tusz, akwarela/papier czerpany; 28 x 37,5 cm; sygn. p. d.: WW
Cena:    4 200 zł