Serafin 233 5114 45x35net300

Autor:    Władysław Serafin /1905 - 1988/
Tytuł:     Madonna z Dzieciątkiem na tle pejzażu
Opis:     olej/tektura; 44,5 x 35 cm; nie sygnowany; kat. Władysław Serafin /WSer-233/
Cena:    4 000 zł