Pochwalski6127net300

Autor:    Kasper Pochwalski (1899-1971)
Tytuł:     Exodus "W bezdrożu" z cyklu "IX 1939"
Opis:     olej/karton, 29,5 x 37,3 cm, sygn. p.d.: "IX 1939" / XI. '964 / Kasper Pochwalski
Cena:    4 560 zł