krcha64net300

Autor:    Emil Krcha (1894-1972)
Tytuł:     Martwa natura z białymi bzami, 1943
Opis:     olej/płyta pilśniowa, 63,5 x 51,5 cm, sygn. p.śr.: E. Krcha; opisany i datowany l.d.: Krzemieniec 1943
Cena:    5 400 zł