Pautsch 235 polowanie na dzika O000062net300

Autor:    Fryderyk Pautsch (1877-1950)
Tytuł:     Polowanie na dzika, 1907
Opis:     olej/płótno nakl. na tekturę; 64,5 x 90 cm; sygn. p.d.: Pautsch; kat. Wł. Serafin /WSer-235/
Cena:    13 000 zł