Paciorek 8953net300

Autor:    Stanisław Paciorek (1889-1952)
Tytuł:     Kraków, kosciół św. Andrzeja, 1930
Opis:     olej/tektura; 70 x 50 cm; sygn. p. d.: St. Paciorek
Cena:    3 500 zł