MalczewskiR2845net300

Autor:    Rafał Malczewski (1892-1965)
Tytuł:     Pejzaż podgórski, przed 1939
Opis:     olej/tektura; 25 x 30 cm; sygn. p. d.: Rafał Malczewski
Cena:    29 000 zł