KrychH PejzazMiejskiZimowynet300

Autor:    Henryk Krych (1905 - 1980)
Tytuł:     Pejzaż zimowy
Opis:     olej/płótno, 73x60; sygn. p.d.:H Krych
Cena:    3 500 zł