StKamockiMostNaSkawieKZatora 1900 31x41cm6890net300

Autor:    Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Tytuł:     Most na Skawie k. Zatora ok. 1900
Opis:     olej/płótno; 31x41cm, Katalog Stanisław Kamocki-/SK -142/
Cena:    20 000 zł