KamockiStStudumWiazuOPl 22 x29 76000net300

Autor:    Kamocki Stanisław (1875 - 1944)
Tytuł:     Studium Wiązu
Opis:     olej/płótno; 22 x 29,7cm
Cena:    3 900 zł