Czajkowski Stanislaw Portret dziewczyny net300a

Autor:    Stanisław Czajkowski (1878-1954)
Tytuł:     Portret dziewczyny
Opis:     olej/płótno , (Katalog „St. Czajkowski” poz.26)
Cena:    7 000 zł