Czajkowski Stanislaw Wisla net300

Autor:   Stanisław Czajkowski (1878 – 1954)
Tytuł:    Wisła, ok. 1920
Opis:     olej/tektura; 34 x 45cm; sygn. l.d.: ST. CZAJKOWSKI
Cena:    4 800 zł