Weissowa Irena W stodole 114732 300

Autor:    IRENA (ANERI) WEISS (1888-1981)
Tytuł:     Młocka w stodole III (W stodole), 1962
Opis:     olej/płótno, 34,5 x 42,5 cm, sygn. p. d.: aneri
Cena:   7 200 zł