Weissowa Irena Mlocka w stodole III 1962 105011 300a

Autor:    Aneri - Irena Weiss (1888-1981)
Tytuł:     Młocka w stodole II, 1962
Opis:     olej/tektura; 64 x 90,5 cm; sygn. l.d.: aneri
Cena:    7 700 zł