Zawado 4307net300a

Autor:    Jan Wacław ZAWADOWSKI  (1891-1982)
Tytuł:     Pomarańcze, 1936
Opis:     olej/płótno, 38 × 55 cm; sygn. u dołu: Zawado
Cena:    13 200 zł