Kamocki Stanislaw Popiersie mezczyzny z broda ok 1900net300x300

Autor:    Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)
Tytuł:     Popiersie mężczyzny z brodą, ok. 1900
Opis:      olej/płótno naklejone na tekturę; 29 x 23,5 cm
Cena: