Mazus Stanislaw Wegierki net2300

Autor:    MAZUŚ Stanisław (ur. 1940, Lublin)
Tytuł:     Węgierki - Martwa natura ze śliwkami i jabłkami, 2007
Opis:      olej/tektura, 59 x 50 cm;sygn. p.d.: Mazuś 07
Cena:    4 200 zł