kwiaty w 300

Autor:    Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)
Tytuł:     Kwiaty w dzbanie
Opis:      akwarela/papier; 54 x 36 cm; sygn. p.d.: Rafał Malczewski
Cena:    7 100 zł