Weiss Wojciech Widok z okna 221547net300a

Autor:     Wojciech Weiss (1875 -1950)
Tytuł:      Widok z okna, ok. 1906
Opis:      olej/tektura; 21 x 13 cm; sygn. l.d.:WW
Cena:     8 500 zł