Malczewski Jacek W ogrodzie net300

Jacek Malczewski (1854 - 1929)
W ogrodzie - siostra artysty Bronisława w Lutosławicach
akwarela/gwasz; 48,5 x 34 cm; sygn. l.g.: J Malczewski

Cena: 35 000 zł