Szancenbach 4258net300

Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Pejzaż nocny z Paryża: Pont Neuf I Pont Des Arts
ole/płótno; 85 x 95 cm; sygn. p. d.: Szancenbach
cena: 30 800 zł