bouvier net300

Autor:    Arthur BOUVIER (1837-1921)
Tytuł:     Pejzaż z Antwerpii
Opis:      olej/płótno dublowane; 60 x 101 cm; sygn. l. d.: A Bouvier
Cena:     29 500 zł