Kwirynski 9858net300

Autor:   Zygmunt Kwiryński /ur.1949/
Tytuł:    Łąka
Opis:     olej/dykta; 39 x 59 cm; sygn. p.d.:Z. Kwiryński 2016
Cena:    7 000 zł