Bratkowski 9845net300

Autor:   Roman Bratkowski (1869-1954)
Tytuł:    Morze
Opis:     olej/dykta; 48,5 x 83,5 cm; sygn. p.d.: R Bratkowski
Cena:    4 000 zł